Víte, že vůně evokují různé pocity?

 

Znáte svoji čichovou paměť? Věděli jste, že lidé mohou rozlišovat 10.000 vůní a pachů? Náš čich je mnohem citlivější než jakýkoli jiný smysl, čichová reakce je okamžitá a zasahuje přímo do mozku. To je jediné místo, kde jsou naše neurony přímo vystaveny okolnímu prostředí.

Vůně a pachy jsou příčinou naší emocionální reakce a odpovědi. Evokují vzpomínky z dětství, připomínají milované a mohou nám poskytnout radost nebo dokonce i nostalgii.

 

vůně je vzpomínka

 

 

ZELAroma ManzanaENÉ JABLKO: Vůně zeleného jablka je ideální pro dny, kdy se chcete cítit uvolnění, pro dny, kdy je těžké se probudit. Zelené jablko nastartuje Váš den a pozvedne Vaši náladu, ideální pro pondělní ráno.

 

 

Aroma-melonMELOUN: Vůně melounu evokuje svěžest a příjemné pocity jako mír a klid. Je to vůně, která je obvykle spojena s volným časem, a to zejména s letním, horkým počasím. Ideální pro zatažené a chladné dny.

 

 

Aroma cocoKOKOS: Kokosové aroma je upomínkou skvělých výletů a dobrodružství, vysněných rájů nebo idylické dovolené. Přináší sen o Karibiku a azurově čisté vodě. Je to vůně, která Vás zve ke snění a relaxu.

 

 

Aroma Mango

MANGO: Stimulující a energizující aroma. Vůně manga má schopnost zvednout náladu a dát nám energii. Ideální pro použití v ranních hodinách, začněte den s energií.

 

 

Aroma MelocotónBROSKEV: Vůně broskve Vám dodá energii a vitalitu, takže je vhodné ji použít v ranních hodinách, kdy Vám pomůže čelit novému dni s větší silou a odhodláním, zejména v těch dnech, kdy máte hodně práce.

 

 

NATURALIUM_frambuesaMALINA: Jemná vůně malin zaručuje optimistickou náladu. Umožní Vám vidět i šedé dny mnohem jasněji a poskytne Vám neuvěřitelný pocit dobré nálady. Přeneste se zpět do skvělých vzpomínek z dětství.