logo naturalium web

novinka


tělová másl1a


mandle

1

extra vyživující1

Mandlový olej má zvláčňující vlastnosti, regeneruje pokožku a díky mastným kyselinám a vitamínu E ji zanechává hydratovanou a hladkou. Extrakt z pistácie má hydratační a zklidňující vlastnosti.

argan

3

omlazující1

Arganový olej zabraňuje stárnutí a působí jako zvlhčovač pleti. Brazilský ořech, u nás známý jako para ořech, je bohatý na selen, který urychluje obnovu buněk, dodává pleti přirozený lesk a zlepšuje její pružnost.

karité

5

regenerační1

Z karité ořechů se získává bambucké máslo, které zabraňuje tvorbě volných radikálů. Olej z makadamských ořechů zase působí jako antioxidant, proti stárnutí kůže.

 


vlasové masky

mascarilla almendra y pistachoMandlový olej vyživuje, hydratuje, zjemňuje a dodává vlasům lesk. Extrakt z pistácie má zklidňující a hydratační vlastnosti. Tato maska je vhodná pro lámavé vlasy a zanechává je lesklé, hladké a hebké.

mascarilla argan y nuez de brasilArganový olej poskytuje hydrataci a pomáhá s roztřepenými konečky. Para ořech napomáhá růstu vlasů a je zdrojem omega-3 mastných kyselin. Keratin opravuje, posiluje a zabraňuje lámání vlasů a zanechává je lesklé, hladké a hebké.

mascarilla karite y macadamiaBambucké máslo regeneruje suché a poškozené vlasy, má zvláčňující a hydratační účinky. Makadamský olej regeneruje roztřepené konečky a udržuje vlasy leské a zdravé. Keratin opravuje, posiluje a zabraňuje poškození vlasů, které jsou pak navíc lesklé, hladké a hebké.


Fila frutos Nuts copia